Z okazji Black Week Pan Materac przygotował dla swoich Klientów bardzo atrakcyjne promocje! Doskonałej jakości materace i inne produkty kupisz nawet do 50% taniej! A ponadto eksperci z ogromną wiedzą na temat zdrowego snu będą służyć radą i pomocą w kwestii doboru materaca, wszystkim, którzy odwiedzą salon Pan Materac przy ulicy Struga 31A w Szczecinie. Przyjdź, skorzystaj z porad naszych ekspertów i wybierz dla siebie wysokiej jakości materac w niezwykle niskiej cenie! Zapraszamy!

Z okazji Black Friday rabaty do 50% w salonie Pan Materac w Szczecinie!

Black Week to najlepsza okazja w ciągu roku na zakupy! Jeśli zamierzasz kupić materac, nie warto odkładać tego na później! Podczas najbliższego tygodnia w salonie Pan Materac w Szczecinie mnóstwo produktów kupisz z rabatem sięgającym nawet do 50% od regularnych cen! Poza materacami oferujemy zniżki na łóżka i inne akcesoria do sypialni.

Specjalna oferta promocyjna dostępna również online www.panmaterac.pl/black-week-58

Materace Black Friday 2022 - promocje Black Week w salonie Pan Materac w Szczecinie

Nasz asortyment pochodzi wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów. Poza produktami sygnowanymi logiem Pan Materac, znajdziesz u nas popularne w Polsce i na całym świecie marki. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, New Elegance, New Design, Tempur, Curem, Serta, czy Magniflex. Sprawdzone produkty z wieloma pozytywnymi opiniami od zadowolonych klientów z rabatami do nawet kilkuset złotych! Wybór jest ogromny i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Fachowe porady ekspertów!

Jeśli nie jesteś pewien, jaki materac będzie dla Ciebie najlepszy, możesz skorzystać z porad wykwalifikowanego personelu sklepu, który podpowie Ci, co wybrać, aby zapewnić sobie dopasowane do własnych potrzeb i preferencji komfortowe, a przy tym zdrowe warunki snu. Przyjdź do naszego salonu w Szczecinie i przekonaj się, że mimo szerokiego wachlarza możliwości wybór odpowiedniego materaca wcale nie musi być trudny! Zapraszamy!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Szczecinie:
www.panmaterac.pl/c/materace-szczecin-62
ul. Struga 31A
70-784 Szczecin
tel.: 914 660 101
e-mail: szczecin@panmaterac.pl
Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 10:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 20:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 18:00