Otwarcie pierwszego salonu Pan Materac na Pomorzu! Od 24 kwietnia zapraszamy do odwiedzenia nowego sklepu z materacami i łóżkami w Szczecinie!

Pan Materac to rozwijająca się firma oferująca wysokiej jakości materace, łóżka, stelaże oraz niezbędne w sypialni akcesoria jak pokrowce, kołdry i poduszki. Salony Pan Materac zlokalizowane są wielu miastach w Polsce południowej i centralnej – Rzeszów, Krosno, Mielec, Lublin, Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa i Poznań. Po wielkim sukcesie i licznych pozytywnych opiniach od klientów na temat oferty produktowej i profesjonalnej obsługi nieuniknionym był dalszym rozwój firmy, czego efektem jest otwarcie pierwszego salonu na północy kraju. Kolejnym miastem, w którym można spotkać Pana Materaca jest Szczecin!

Otwarcie nowego salonu to idealna okazja do zakupu nowego materaca i łóżka w niezwykle korzystnej cenie. Podczas oficjalnego otwarcia w dniach 24-26.04.2020 r. wybrane materace dostępne będą z rabatem nawet do 40%! Promocją objęte będą również łóżka, jak i inne akcesoria do sypialni!

W szerokiej ofercie produktowej w salonie Pan Materac znajdują się najwyższej jakości produkty od sprawdzonych i renomowanych od wielu lat producentów. Wśród nich z pewnością należy wymienić cieszące się wielką popularnością w naszym kraju materace marki Hilding, wyjątkowe produkty Mollyflex ze specjalną ekskluzywną kolekcją Gomarco, elegancie łóżka New Design oraz materace z kolekcji Pan Materac, która obejmuje aż pięć modeli: Original Thermo, Original Multi, Select Massage oraz Tempo i Puls.

Serdecznie zapraszamy do salonu Pan Materac w Szczecinie przy ul. Struga 31A! W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 91 466 01 01 lub e-mail: szczecin@panmaterac.pl