Wiosenna wyprzedaż wybranych materacy Hilding! Tym razem promocją objęte zostały wysokiej jakości materace o statusie medycznym! W dniach 23.03 – 30.04.2020 r. wybrane modele dostępne są w obniżonej cenie do nawet 25%!

Produkty Hilding od wielu lat cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy pozwala tworzyć dostosowane do potrzeb klientów materace do spania, idealnie komponujące się z wystrojem sypialni łóżka oraz wpływające na komfort i wygodę podczas snu akcesoria. Producent przykłada dużą wagę do jakości i sposobu wykonania swoich produktów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii podczas produkcji zarówno materace, jak i łóżka charakteryzują się doskonałą ergonomią, wysoką higieną, dzięki której utrzymany zostaje odpowiedni mikroklimat podczas snu oraz wytrzymałością, która przekłada się na wieloletnią żywotność produktów. Decydując się na zakup jednego z produktów Hilding, mamy pewność co do wysokiej jakości, która wpłynie na komfortowy i regenerujący sen!

W trakcie wiosennej promocji (23.03 – 30.04.2020 r.) obniżka cen obowiązuje na wyjątkowe materace, które poddane zostały restrykcyjnym testom i badaniom w celu uzyskania statusu produktów medycznych. Prozdrowotne materace Hilding to gwarancja wygodnego i przede wszystkim zdrowego snu!

Materace Salsa, Pasodoble, Makarena, Rumba i Fandango dostępne są obecnie w obniżonej cenie nawet do 25%!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji!